Over BC TTP

We bestaan sinds 1961

Ontstaan

Onze vereniging bestaat sinds januari 1961. Vanuit de personeelsvereniging van de PTT werd de badmintonvereniging opgericht en ook opengesteld voor niet PTT’ers, waarbij tot 1995 de naam BC PTT gevoerd is.

Sinds 31 augustus 1995 is de vereniging niet langer verbonden met de PTT en is de naam gewijzigd in ” Badmintonclub To The Point” (TTP).

Badminton seizoen

Het seizoen omvat 46 speelavonden, en loopt van augustus tot eind juni.

Locatie

We spelen iedere maandagavond van 19.30 tot 21.30 uur in het Optisport Racketcentrum, Terheijdenseweg 500, 4826 AB Breda

Spelregels

Onze vereniging kent geen afhangsysteem of iets dergelijks. Als alle banen bezet zijn, en er wachten mensen langs de baan, dient men na het spelen van twee games de baan te verlaten en “baan vrij ” te roepen.

Het spelen van een enkelspel is alleen toegestaan als er geen ­wachtenden zijn.

Wij zijn een recreatieve vereniging die is aangesloten bij de Recreatieve Badmintonbond Breda. Deze bond organiseert een re­creatieve competitie, waarvan de speelavond op woensdag is in het Racketcentrum Breda.

Opgaaf voor deze competitie moet in de periode mei/juni gebeuren.

Mocht u na lezing van het bovenstaande nog vragen hebben dan kunt u daarvoor terecht bij een van de bestuursleden.